İNTERNET ŞUBESİ

Highrise Bank'da konvertibl para birimlerinde hesap açarak, bu hesaplar üzerinden çek keşide edebilirsiniz. Aynı şekilde, yabancı banka ve kuruluşlar tarafından konvertible paralar üzerinden düzenlenmiş seyahat çeki, banka çeki, şahsi ve kurumsal çeklerin karşılığını Highrise Bank aracılığı ile tahsil edebilir, Bankamızdan dövizli çek düzenletebilirsiniz.

İhtiyacınıza göre her türlü konvertible döviz cinsi üzerinden çek düzenletebilir, keşide edeceğiniz çeklerinizi, yurt içi veya yurt dışındaki ticari işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Yurt içi veya yurt dışı bankalar aracılığı ile Highrise Bank'a tahsile gönderilen dövizli çekleriniz için para transfer işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şirketiniz adına yurt dışında keşide edilmiş döviz cinsinden çeklerin (seyahat çeki, banka çeki, vs.) tahsilatını Highrise Bank aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Çekler muhabir bankalarımız vasıtası ile tahsile gönderilmekte, tahsil olan çek bedeli masraflar düşüldükten sonra şirket hesabınıza aktarılmaktadır.

Bu kişisel çeklerin yanı sıra, Highrise Bank'ın banka çeklerini kullanarak yurt dışı ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için sizi en yakın şubemize gelebilir yada iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

2021 © , Tasarım ve Uygulama Setup34 Digital. Tüm Hakları Saklıdır.