İNTERNET ŞUBESİ

Tasarruflarınızı dilediğiniz para birimiyle vadeli veya vadesiz hesaplarımızda değerlendirerek hem yüksek gelir elde eder hemde tüm bankacılık işlemlerinizi bankamızdan yaparak tasarrufunuzu güvende tutmaya devam edersiniz.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti  Bankacılık Yasası 34. Madde:

Bankalar, yurt dışındaki şubeleri, merkezleri ve şirketleri veya başka banka veya banka dışı finansal kuruluşlar adına yurt içinde yerleşik kişilerden mevduat veya katılım fonu kabul edemezler.

Bankaların yurt dışındaki şubeleri, merkezleri ve şirketleri veya başka banka veya banka dışı finansal kuruluşlar adına mevduat veya katılım fonu toplamak üzere personel istihdam etmeleri, müşterilerini bu kuruluşlara yönlendirmeleri veya evrak düzenlemeleri, yetkisiz mevduat veya katılım fonu kabulü sayılır.

 

Vadeli mevduat müşterilerimizin, mevduat hesaplarının temdit edilmesi için hesaplarının bulunduğu şubemiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Vadeli Hesap birikimleriniz için risksiz getiri elde edebileceğiniz ve şubelerimizden açabileceğiniz mevduat hesabıdır. Dilerseniz avantajlı faiz oranlarıyla mevduatınıza daha fazla getiri sağlayabilirsiniz. Vadeli hesabınızı hemen açmak ve kazanmaya başlamak için sizleri şubelerimize bekliyoruz. Sorularınız için iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bankalardaki tüm tasarruf mevduatları 32/2009 sayılı TMSFİF yasası gereği her hesap için Eur. 20,000-(Yirmi Bin Euro)Fonun sigortası altındadır.

Getiri Hesapla 

 

Para çekme, havale, EFT, kart ödemeleri, fatura, düzenli ödemeler gibi tüm bankacılık işlemleriniz için Vadesiz TL Hesabı'nızı kullanabilirsiniz.  Vadesiz hesaplara herhangi bir faiz getirisi verilmemektedir. Henüz Highrise Bank'da hesabınız yoksa açtırmak için size en yakın şubemize uğramanız yeterli. Sorularınız için iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Highrise Bank'daki TL ve yabancı para vadesiz hesabınıza karşılık olarak Highrise Bank güvencesi altında kullanılabilen ve nakit taşıma riskini ortadan kaldıran bir ödeme aracıdır. Highrise Bank'da çek hesabınız yoksa hesap açtırmak için herhangi bir şubemize başvurabilirsiniz. Sorularınız için iletişim formu ile bize ulaşabilirsiniz.

2021 © , Tasarım ve Uygulama Setup34 Digital. Tüm Hakları Saklıdır.