İNTERNET ŞUBESİ

Highrise Bank, çağdaş ve yenilikçi bankacılık anlayışını, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak www.Highrisebank.com adresinden müşterilerinin, kendisine erişimini sağlamaktadır. Bu web sitesinin tüm hakları Highrise Bank 'a aittir. Web sitesi kullanıcıları, web sitemizin kullanımıyla ilgili aşağıdaki gizlilik şartlarını okuduklarını ve kabul ettiklerini kabul ederler. Highrise Bank’nin gizlilik ilkeleri aşağıda belirtilmiştir;

 • Sitemizde yer alan ancak içerik, yazı, resim, bilgi ve tasarım dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan tüm işlevler ve tüm ürünler (makaleler, videolar, dosyalar, veri tabanları, markalar, amblemler ve benzerleri) her türlü ticari isim, ticari marka ve amblemler, Highrise Bank'ın  izni olmadan çoğaltılamaz veya yayınlanamaz.
 • Highrise Bank, bu sitenin içeriğinin doğruluğu ya da eksiksizliği konusunda herhangi bir teminat veya garanti vermez. Metin, grafik ve bağlantıları içeren bu site ve sitenin içindekiler , bilgiler, hizmetler ve ürünler, “olduğu gibidir” ve sarih ya da zımni herhangi bir teminat kapsamına alınmamıştır. Highrise Bank, bu sitede yer alan herhangi bir materyalin doğruluğunu veya belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmediği gibi siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu siteden herhangi bir materyal indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüs ile ilgili olarak da sorumlu tutulamaz. Highrise Bank, bu sitede bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatasız olacağını, hataların düzeltileceğini, bu site ya da bu siteyi destekleyen sunucunun virüsler ya da diğer zararlı bileşenlerden arınmış olacağını temin ve garanti etmez. Highrise Bank, bu sitedeki malzemelerin kullanımında eksiksizlik, doğruluk, ihtimam, yeterlilik, kullanışlılık, zamanlılık, güvenirlilik ve benzeri açılardan teminat sağlamaz.
 • Highrise Bank, web sitesi ziyaretçilerinden, ilgili mevzuat çerçevesinde zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, vermeyi hedeflediği en iyi hizmet ve ürünü sağlamak amacı ile gerekli olduğu düşündüğü bilgileri toplamaktadır. Toplanan ziyaretçi bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması Highrise Bank olarak bizim temel yaklaşımımızdır.
 • Kullanıcılar, sağladıkları bilgilerin doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler ve mevcut bilgilerin doğruluğuna dayanarak prosedürler gerçekleştirilebilir. Highrise Bank, kullanıcıların web sitemizin kullanması nedeniyle, kullanıcıların veya üçüncü tarafların uğradığı zararlar için doğrudan veya dolaylı yasal sorumluluk taşımamaktadır.
 • Web sitemize girilen bilgilerin güvenliği açısından bankamız sistemi ve internet altyapısı güvenliği için gerekli önlemler alınmıştır.
 • Web sitemizde kullanılan bilgiler kullanıcılar tarafından girilen bilgilerden yararlanılarak elde edilmektedir. Bu nedenle, bu bilgiler, kullanıcının izni olmaksızın ve aksine hükümler dışında üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Web sitemizden verilen hizmetlerde müşterilerimizden alınan bilgilere yetkisiz erişimlerin engellenmesi için bankamız, bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır. Kullanıcı bilgileri Highrise Bank içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Highrise Bank çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri Highrise Bank güvenlik politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; kullanıcı bilgileri mevzuatta belirtilen zorunluluk durumları ve adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece haricinde hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.
 • Bankamız web sitemizden, yalnızca ürün/hizmet başvurusu amaçlı bilgi girişi yapılmakta olup, müşterilerimizin tarafımıza vermiş olduğu bilgilerin, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenmesinin veya değiştirilmesinin engellenmesi için bankamız, bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.
 • Kullanıcı, bilgilerinin; telefon numarası, adres, iş bilgileri, e-posta, IP adresi, web sitesi ve tercihlerin veri tabanında saklanmasına, korunmasına ve kaydedilmesine izin verdiğini kabul eder. Kullanıcı bilgileri, açık kimlik bilgileri sunmadan hizmetleri geliştirmek için istatistiksel nedenlerden dolayı kullanılabilir. Bu tür bir açıklama sonucunda, kullanıcı herhangi bir isim veya unvan altında herhangi bir hak ve yükümlülük veya alacak talep etmez. Highrise Bank hiçbir yasal veya cezai sorumluluk taşımaz.
 • Müşterilerimizin, İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirmiş olduğu tüm aktivitelere ait kayıtlar, bankamız gizlilik politikası çerçevesinde saklanmaktadır.
 • Web sitemiz, bir kısım web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait, gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. 
 • Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Highrise  Bank sorumlu tutulamaz. 
 • Bankamız web sitesi kullanılarak Facebook bağlantısı yapan kullanıcılarımızın, Facebook ayarlarında izin verdiği şekilde, yalnızca yaş, isim ve yaşadığı yer bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler yalnızca kişiye özel uygun ürün eşleştirme yapabilme amacıyla kullanılmakta ve tarafımızca ya da 3. parti kuruluşlar tarafından tutulmamaktadır.
 • Highrise Bank , ihtiyaç halinde herhangi bir web sitemiz içeriğini, bilgisini, imajını, sözleşme koşullarını, güvenlik ve gizlilik uyarılarını değiştirme hakkına sahiptir.
 • Değiştirilen herhangi bir bölümün veya yorumun yayınlanıp yayınlanmayacağı, Highrise Bank’nin, kullanıcının gönderileri veya bilgi paylaşımı ya da web sitemizdeki yorumlar ile ilgili girişimi altında olacaktır. Kullanıcı, Highrise Bank’nin önceden haber vermeksizin bu hakkı her zaman kullanabileceğini kabul eder.
 • Highrise Bank, sunulan hizmetler hakkında bilgi talep edebilir ve sunulan bilgilerle ilgili onay talep edebilir. Kullanıcı istenen verileri sunamaz veya yanlış bilgi paylaşırsa, web sitemizden yararlanamaz veya hak iddia edemez.

2021 © , Tasarım ve Uygulama Setup34 Digital. Tüm Hakları Saklıdır.