İNTERNET ŞUBESİ

Kredi Faiz Oranlarımız(Yıllık)

Ticari Krediler

TL (%)

YP (%)

Taksitli Ticari Kredi

71,25

12,5

Borçlu Cari Hesap

71,25

12,5

Çek Depo Hesabı

71,25

12,5

 

Borçlu Cari Krediler

 

Borçlu Cari Krediler sayesinde kısa süreli nakit ihtiyacınızı karşılamak amacıyla kredi kullanabilirsiniz. Bu krediler belirli bir vade içermeyen ve faiz tahsilatları dönemsel yapılan kredi türleridir. Borçlu Cari Krediler'le firmanızın maddi yükünü hafifletebilirsiniz.

Kredinin rotatif kullanımı ile üç ayda bir faiz ödeme özelliği finansal bütçelerinizde kolaylık ve esneklik sağlar. Çek-senet teminatların nakite dönüşmesi ya da nakit ödemeler ile kısmen veya tamamen kapatılabilme özelliği, firmanız açısından faiz yükünün asgariye indirilmesini sağlar.

 

Over Draft Hesaplar

Avans Hesap, acil para lazım olduğunda, hesabınızda para yokken bile nakit çekebilmenizi ve ödemelerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan, vadesiz hesabınıza bağlı kredili mevduat hesabıdır. Kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için hesabınızda yeterli para olmadığında Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) limitinizi kullanabilir ve sadece kullandığınız tutar ve gün için faiz ödersiniz. Başka hiçbir ücret veya komisyon alınmamaktadır.

Spot Krediler

Spot Krediler, ticari işletmelerin nakit girişinin öngörülebildiği durumlarda kısa vadeli finansman ve yatırım ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan, vade boyunca faiz oranı değişmeyen nakdi kredi ürünüdür. Kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını Spot Kredi ile karşılayan kobi’lerin faiz endişesi olmaz.

Spot Türk Lirası Krediler:

Spot Türk Lirası Krediler, tutarı, uygulanacak faiz oranı ve vadesi kredinin kullandırıldığı tarihteki piyasa koşullarına göre sabit olarak saptanan ve kısa vadeli finansman ihtiyacınızı karşılamayı amaçlayan kredilerdir.

Faiz oranları genellikle diğer kredi türlerine göre daha düşüktür. Faiz tahsilatları anapara kapaması ile birlikte gerçekleştirilir.

Spot Döviz  Krediler: 

Spot Döviz Kredisi, kredi tutarı, kredi vadesi ve kredi faizinin, kredi vadesi boyunca sabit kaldığı kredi türüdür.

Taksitli Krediler

Taksitli Kredileri, kısa veya orta vadeli tüketim amaçlı finansman ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere TL ve Yabancı Para (EUR, GBP, USD) cinslerinden kullanabilirsiniz.

  • Taksitli Ticari Kredi
  • Araç Kredisi
  • İşyeri Kredisi

olmak üzere sunulan 3 farklı özel tüketici kredilerinden, size uygun olanını seçerek, değişen faiz oranları, vade ve teminatlardan yararlanabilirsiniz.

İskonto Kredisi

İskonto, borçlusu banka şubesi ile aynı belediye hudutları dahilinde ikamet eden, henüz vadesi gelmemiş bir ticari senet bedelinden, vade tarihine kadar olan süreye tekabül eden faiz, komisyon ve bunlar üzerinden BSİV gibi yasal kesintilerin düşülmesinden sonra kalan bakiyenin ödenmesine imkan veren nakdi bir kredidir. Diğer bir deyişle, İskonto Kredisi iskonto edilen senedin ciro (temlik cirosu) ve teslim yoluyla bankaya satılması işlemidir.

İşletme Kredisi

İşletme Kredisi, Türkiye'de yerleşik kişiler tarafından yurt dışından döviz olarak sağlanan ve bankalar aracılığı ile TL olarak bir defada kullandırılan kredilerdir. Vade kısıtlaması olmadığı için ödemelerinizde esneklik sağlar. Bu sayede ödeme sıkıntısı yaşamadan işletmenize yatırım yapabilirsiniz.

Çek - Depo Kredisi

Gerçek ticaretten doğan elinizdeki müşterilerinize ait ileri tarihli çekleri vadesinden önce Çek Depo ürünü ile kullanabilirsiniz.

Size tanımlanan limit içerisinde, bankanın kabul edeceği müşteri çeklerinin belirlenen marjı ile hesaba alınarak, bu çek ve senetlerin teminat değerliliğine dayanılarak kullandırılan ve hesaba alınan çeklerin tahsili ile de kredi riski ödenen BCH şeklinde çalışan bir kredi türüdür.

Nakdi kredilerle ilgili bilgi almak için en yakın şubemize gelebilir yada iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

2021 © , Tasarım ve Uygulama Setup34 Digital. Tüm Hakları Saklıdır.